Do góry

FAQ

Jak dodać playlistę kulinarnych filmów z YouTube?

Jeśli zamierzacie nagrywać lub macie już na swoim koncie filmiki kulinarne, to mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Już od dzisiaj możecie dodać do Smakera Waszą kulinarną playlistę z YouTube!

Gotowanie to pasja, ale akurat Wy wiecie to najlepiej. Większość z Was dzieli się swoimi przepisami z innymi nie tylko przy pomocy Smakera, ale także bloga lub vloga. Zazwyczaj ci, którzy prowadzą blogi nie nagrywaną filmów kulinarnych, a ci którzy je nagrywają nie piszą bloga. Dlatego postanowiliśmy połączyć, te dwa światy - blogerów i vlogerów w Smakerze.


Mam mnóstwo filmów kulinarnych. Co muszę zrobić, aby dodać je do Smakera?

Zarejestruj się w serwisie, a jeśli masz już u nas konto zaloguj się. W swoim profilu znajdziesz zakładkę „Filmy". Kliknij w nią.

 


W zakładce kliknij na pomarańczowy przycisk „Dodaj playlistę YouTube". Twoja playlista z filmami z YouTube, które chcesz umieścić w swoim profilu na Smakerze musi mieć nazwę „Moje filmy kulinarne na Smaker.pl" i musi zawierać tylko Twoje video.Po kliknięciu w przycisk pojawi się puste pole - wklej do niego link do swojej playlisty z YouTube. Następnie kliknij na przycisk „Weryfikuj" - sprawdzimy, czy Twoja playlista spełnia kryteria odnośnie nazwy.Jeśli playlista będzie mieć niepoprawną nazwę lub już została dodana do serwisu przez kogoś innego, dodawanie się nie powiedzie.Jeśli playlista będzie spełniać wszystkie kryteria, kliknięcie w „Weryfikuj" spowoduje dodanie do Twojego profilu wszystkich filmów, jakie masz w playliście o nazwie „Moje filmy kulinarne na Smaker.pl". W serwisie Twoje filmy z playlisty pojawią się dopiero po zaakceptowaniu ich przez moderatora.


Gdzie znajdę dodane przeze mnie filmy?

Po akceptacji przez moderatora Twoje filmy pojawią się w menu w zakładce "Filmy". Każdy z filmów możesz ocenić, skomentować lub przesłać znajomemu.

 


W Twoim profilu, w podsumowaniu oraz zakładce „Filmy" również będą widoczne filmy z playlisty „Moje filmy kulinarne na Smaker.pl"Czy mogę usuwać lub edytować pojedyncze filmy z playlisty w Smakerze?

Każdy z filmów możesz usunąć oraz zmienić jego opis tylko z poziomu playlisty w YouTube. Wprowadzone przec Ciebie zmiany będą widoczne po  synchronizacji playlisty YouTube ze Smakerem. Zmiany w playliście będą aktualizować się raz na 24 godziny.


Jak mogę usunąć dodaną przeze mnie playlistę ze Smakera?

Aby usunąć całą playlistę dodaną do Smakera musisz być zalogowany. Za logowaniu się przejdź do swojego profil. Kliknij na zakładkę Filmy, następnie na przycisk „Usuń playlistę", jeśli jesteś pewien, że chcesz usunąć playlistę, potwierdź klikając w „Usuń playilstę".Po co dodawać playlisty do Smakera?

Dodając swoje filmy do Smakera poszerzysz grono swoich odbiorców. Zwiększysz liczbę odsłon swoich filmów, co - jeśli współpracujesz z YouTube- da Ci wymierne korzyści. Ponadto będziesz mógł podzielić się swoimi pomysłami na dania, poradami lub spostrzeżeniami z innymi użytkownikami serwisu Smaker.pl. Poza tym najlepsze filmiki i najlepiej opisane będziemy promować na Stronie głównej serwisu oraz portalu Interia.pl.

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

zdjecie uzytkownika

Kawa-z-mlekiem 22 lipca 2018 Pomimo tego, że robię wszystko według instrukcji, to nie udaje mi się dodać playlisty, ciągle wyskakuje komunikat, że "Nie powiodło się". Dlaczego???

0 Kto głosował? | Odpowiedz

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń