Do góry

Newsy

KFC z pomocą gwiazd zebrało ponad 17 000 zł. dla podopiecznych Finadacji Mam Marzenie!

We wtorek 8 grudnia miała miejsce charytatywna aukcja wyjątkowych kubków wykonanych własnoręcznie przez młode gwiazdy srebrnego ekranu. Licytacja z udziałem autorów toczyła się równocześnie w warszawskim klubie Platinium i w sieci. W ten sposób udało się zebrać 17 268 zł., które pozwolą spełnić pragnienia ciężko chorych dzieci - podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Walka o kubki była zacięta. Pod młotek poszły własnoręcznie wykonane przez celebrytów gliniane arcydzieła. W akcji wzięli udział: Anna Bosak, Maciej Florek, Julia Kamińska, Maciej Radel, Patrycja Kazadi, Aleksandra Szwed, Edyta Herbuś, Marta Wardyńska, Samuel Palmer, Bogusław Kaczmarczyk, Jakub Strzelecki, Katarzyna Glinka i Rafał Maserak.


"Cieszymy się, że w naszą aukcję zaangażowali się również Internauci, którzy kupili aż cztery spośród trzynastu kubków" - powiedziała Anna Robotycka, PR Manager KFC. "Dzięki zaangażowaniu gwiazd zebraliśmy ponad 17 000 złotych. Zasilą one konto Fundacji Mam Marzenie, wspierającej pragnienia dzieci, których życia jest zagrożone" - dodała.

Najwięcej zapłacono za bucik Edyty Herbuś (4000 zł), w drugiej kolejności za kubek Rafała Maseraka (3300 zł) zaś trzecim najcenniejszym dziełem okazał się balon wykonany przez Jakuba Strzeleckiego (2000 zł). "Po raz pierwszy w Polsce finał aukcji odbywał się jednocześnie w dwóch światach: rzeczywistym i wirtualnym. Licytacja toczyła się w tym samym czasie na jednej platformie aukcyjnej, która była zarządzana przez administratorów pośredniczących pomiędzy internautami a gośćmi na sali."- powiedział Piotr Nogal, Strategy & Innovation Director agencji interaktywnej Vacaloca.

Urozmaiceniem imprezy był występ duetów. Julia Kamińska i Maciej Radel zaśpiewali piosenkę Kiss Me zaś Marta Wardyńska z Maciejem Radlem wykonali utwór Imię deszczu. Na koniec imprezy goście oraz internauci mogli posłuchać koncertu na żywo, dwóch uczestniczek ostatniej edycji Mam Talent - Joanny Smajdor i Katarzyny Kowalczuk.

"Dziękujemy bardzo za wsparcie Fundacji Mam Marzenie. Dzięki uzyskanej podczas aukcji kwocie z pewnością uda nam się spełnić marzenia kilkorga naszych podopiecznych" - powiedziała Ewa Stolarska, Prezes Fundacji Mam Marzenie.

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń