Do góry

Książki

Koktajle z fantazją

Koktajle są kolorowe, smaczne i na czasie. Wystarczy sięgnąć po ogólno dostępne, popularne i proste składniki. Wszystko to, co serwowane jest w modnych lokalach, możemy podać też w domu. W tej książce znaleźć można podstawową wiedzę na temat miksowania i ponad 200 przepisów na drinki klasyczne, tropikalne, long drinki, Smoothies oraz koktajle na "dzień po".

Ta niebieska książka ze smakowitą wisienką na okładce jest bardzo kolorowa i prosta. "Podaje" nam rękę, służąc niezbędną pomocą w pracy nad drinkami. Zachęcamy do zabawy w barmana. To proste, radosne i niezbyt absorbujące zajęcie. Zapraszamy do zwariowanego świata koktajli.

Kiedyś ktoś wpadł na pomysł, żeby wymieszać ze sobą kilka płynów i sprawdzić, jak to smakuje. Przyznajmy - pomysł był wspaniały. Wspaniałe drinki są wynikiem eksperymentów z miksowaniem. Kto potrafi zaserwować gościom dobre koktajle, zdobywa opinie świetnego gospodarza. Nawet nieudane eksperymenty poprawiają humor. Bo wszystko co jest proponowane w tej książce jest smaczne! Bądźcie odważni i bawcie się dobrze!

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

zdjecie uzytkownika

monikazgd 27 maja 2014 w końcu zaczyna się sezon na truskawki, a z truskawek można robić wyśmienite koktajle, ogólnie truskawki są dobre podczas diety. Można je łączyć np z kefirem. Na chudzianka.pl znalazłam ciekawy artykuł o oczyszczających właściwościach kefiru. Warto pić go regularnie - 1 kubeczek dziennie.

0 Kto głosował? | Odpowiedz

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń