Stwórz wakacyjne danie z makaronem Barilla i wygraj wycieczkę do Parmy

Podziel się z nami pomysłem na pyszne, wakacyjne danie z makaronem Barilla w roli głównej i wygraj wycieczkę do Parmy!

Wakacje to czas podróży, z których przywozimy nie tylko pamiątki i dobry humor, ale przede wszystkim kulinarne wspomnienia.

Jakie danie z makaronem Barilla przygotowałbyś dla swoich znajomych lub rodziny, tak by wspominali je jeszcze długo po zakończeniu wakacji?

Jeśli masz sprawdzony przepis, podziel się nim z nami, a być może wygrasz nagrodę główną, wycieczkę do Parmy, gdzie będziesz mógł spędzić 3 noce w 3 gwiazdkowym hotelu, zwiedzić najpiękniejsze zakątki Parmy wraz z przewodnikiem, wziąć udział w indywidualnych warsztatach kulinarnej Akademii Barilii oraz zwiedzić fabrykę makaronów jednego z największych producentów Barilla!

Konkurs trwa 5 tygodni, w każdym tygodniu do wygrania cenne nagrody w postaci 5 zestawów produktów Barilla o wartości 150 zł.

Laureatów konkursu poszczególnych etapów prosimy o przesłanie zdjęcia potrawy (mail: smaker@firma.interia.pl w tytule wpisując "Barilla: nazwa przyrządzonej potrawy"), którą zaproponowali. Pochwalcie się przepysznym daniem z makaronem, a my opublikujemy je w serwisie! Przesłanie zdjęć nie jest obowiązkowe i nie stanowi części konkursu.

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Desery Ciasto z owocami

nadszedł czas świeżych owoców i czas na ciasta z nimi, dobrze mieć wypróbowan...

Odsłon: 276

>60 min
3
15 min
15
Desery Ciasto francuskie z owocami

W świąteczny dzień dobry deser to podstawa. Prostota oraz smak gwarantowany,...

Odsłon: 254

60 min
2
Śniadania Zapiekany ryż z truskawkami

Dzisiaj zapraszam na jedno z tych dań, które sprawdzą się i jako pożywny dese...

Odsłon: 177

60 min
4

Polecane artykuły

Informacje Jak wybrać dobre awokado i co z niego zrobić? 5 pomysłów na dania z awokado

Awokado to owoc o bogatym składzie odżywczym i uniwersalnym zastosowaniu w kuchni. Wybór dobrego owocu może być trudny, ale istnieją na to sposoby....

2