Przepisy na cztery pory roku to autorska książka Zosi Cudny, założycielki jednego z najbardziej popularnych blogów kulinarnych w Polsce ‒ Makecookingeasier.pl.

Przepisy na cztery pory roku

Stronę codziennie odwiedzają tysiące czytelników w poszukiwaniu prostych, ale pysznych i opartych na naturalnych składnikach przepisów kulinarnych.

Książka Wydawnictwa Rebis jest połączeniem doskonałej kuchni i fantastycznych zdjęć, które wyostrzają zmysły i pobudzają smaki. Została pomyślana tak, aby ilustrować poszczególne etapy gotowania i pieczenia.

Autorka ukazuje przyjemność płynącą z jedzenia w gronie rodziny, pokazując, że atmosferę rodzinnego ciepła można budować samemu każdego dnia. Wystarczy trochę inspiracji. A z pewnością znajdziecie ją w tej wyjątkowej książce.

Autorka w ciągu zaledwie 3 lat zdobyła kilkadziesiąt tysięcy fanów w Polsce i za granicą. Od 3 lat współpracuje z serwisem Onet.pl, współtworzy dział kulinarny na popularnym blogu Makelifeeasier.pl oraz realizuje sesje zdjęciowe swoich potraw dla popularnych czasopism.

Mieszka z dwuletnią córeczką i mężem w Gdyni-Orłowie i na co dzień z ogromną przyjemnością publikuje autorskie przepisy na swoim blogu.

Zobacz przepis Zosi Cudny na pstrąga. Kliknij!

1
z
2

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Chleb z siemieniem
Pieczywo Chleb z siemieniem

Bardzo łatwy i szybki chleb na mące pszennej i drożdżach. Jest miękki, puszys...

Odsłon: 1067

60 min
4
Torcik dla wnuka wykonany przez synową.
Ciasta Torcik dla wnuka wykonany przez synową.

Tort przygotowany przez moją synową , która próbuje sama roić torty dla moich...

Odsłon: 134

>60 min
2
60 min
3
15 min
3