Do góry

Newsy

Smaker.pl poleca 114 przepisów dla kibica!

Pierwszy gwizdek tuż, tuż, a Smaker już gotowy. Z okazji zbliżających się mistrzostw Europy w piłce nożnej postanowiliśmy przygotować specjalną książkę kucharską dla kibiców.

Znajdziecie w niej aż 114 przepisów charakterystycznych dla krajów biorących udział w rozgrywkach. Do części kulinarnej dołączyliśmy skarb kibica, czyli tabele rozgrywek. Karty tytułowe rozdziałów wzbogaciliśmy o piłkarskie ciekawostki, a znany już naszym czytelnikom serwis Srebrna Agrafka przygotował poradnik, z którego dowiemy się jak własnoręcznie wykonać podstawki pod piwo. Czy to wszystko?

Prawie. Z okazji tego wyjątkowego wydarzenia pracownicy Interia.pl chwycili za chochle i aparaty fotograficzne. Efekty ich pracy możecie podziwiać przy wybranych przepisach. Teraz to już wszystko, zatem...
... kibice do garów!

 

ebook poradnik kibica

pobieranie ebooka pdf poradnik kibica

 

poradnik kibica ebook mobi

 

poradnik kibica ebook epub

 

 

 

 

 

Dla fanów Euro redakcja Sportu przygotowała coś specjalnego! Chcesz być na bieżąco i wiedzieć wszystko o drużynach biorących udział w Mistrzostwach? Przejdź do serwisu Euro Interia. Jeśli chcesz porozmawiać o kondycji zawodników lub wyglądzie stadionów - zajrzyj na nasze Forum. A jeśli chcesz dowiedzieć się co o tym wszystkim sądzą kobiety przeczytaj raport Stadion Blondynek, czyli Euro 2012 babskim okiem.


Chcesz otrzymywać e-mailem newsy z mistrzostw? Czatować z innymi fanami piłki nożnej lub grać w grę taktyczną? Załóż piłkarskie konto e-mail, korzystaj ze specjalnego pakietu i kibicuj naszym na Euro 2012!

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń