Co lubią jeść znane osoby? Jakich potraw w życiu nie wzięłyby do ust? Zobaczcie, jak odpowiadają na pytania Smakera! Dzisiaj swoje kulinarne sekrety zdradza Magda Steczkowska!

11 pytań do... Magdy Steczkowskiej!

fot. Bernard Hołdys

Magda Steczkowska to piosenkarka popowa śpiewająca w zespole Indigo, muzyk studyjny, a prywatnie siostra Justyny Steczkowskiej. Nagrała ponad 50 płyt studyjnych! Oprócz śpiewania zajmuje się także pisaniem tekstów. Zobaczcie, jak odpowiada na nasze 11 kulinarnych pytań!

 

1. Moja ulubiona potrawa to... nie mam jednej... Ale ostatnio makaron z krewetkami w sosie pomidorowym często gości na moim stole. Szybko i pysznie!

2. Najlepsza przekąska to... pomidor! Ale tylko w sezonie...

3. 3 rzeczy bez których nie mogę się obejść przy gotowaniu... sól (niestety), liść laurowy (wrzucam prawie do wszystkiego) i świeże zioła.

4. Moja pierwsza książka kucharska to... może nie pierwsza ale najważniejsza: "Kuchnia Polana w obiektywie Wellmana". Zrewolucjonizowała moją kuchnię!

5. Moje największe kulinarne odkrycie to... lasagne z soczewicą i pieczarkami a'la Andrzej Polan!!! UWIELBIAM!

6. Nigdy nie zjem... flaków! Wiem, że pyszne ale nie mogę się zmusić, żeby spróbować.

7. Ulubiona potrawa z dzieciństwa... kluski z serem (na słono), pierogi z czereśniami i ruskie.

8. Przyprawa, której nigdy nie zabraknie w mojej kuchni... bazylia!

9. Restauracja, do której mogę chodzić codziennie... nie mam ulubionej, ale każda z dobrą kuchnią włoską lub sushi.

10. Jeśli coś mocniejszego, to poproszę... o cytrynówkę. 

11. Najlepsza piosenka do gotowania to... ta, która akurat w danej chwili chodzi mi po głowie.

 

 

10 przepisów kulinarnych celebrytów. Kliknij!

kulinaria celebryci

 

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

30 min
12
30 min
4
Placek ucierany z rabarbarem i kruszonką
Ciasta Placek ucierany z rabarbarem i kruszonką

Prosty placek ucierany na oleju to jedno z tych ciast, które zawsze się udają...

Odsłon: 55

60 min
2
Napoleonka na krakersach
Ciasta Napoleonka na krakersach

Ciasto smaczne, szybkie i mega proste. Idealne dla osób, które stawiają pierw...

Odsłon: 55

60 min
3
Szarlotka
Ciasta Szarlotka

bez cynamonu bez rodzynek bez żurawiny bez orzechów bez cukru pudru

Odsłon: 65

30 min
11