Do góry

Newsy

"Family Food Fight. Pojedynek na smaki”: Czas na grilla! Gotujące rodziny oceni Aleksander Baron

Za oknami jesień rozpoczęła się na dobre, ale dzięki „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” wrócimy myślami do ciepłych, letnich wieczorów i rozpalimy grilla! Już w środę, 22 września, o godz. 20:05 gotujące rodziny zmierzą się z rozgrzanym rusztem i zimnym spojrzeniem gościa specjalnego Aleksandra Barona. Prawdziwy mistrz grilla może być tylko jeden!

Fot. materiały prasowe/ Polsat

Aleksander Baron to jeden z najbardziej cenionych szefów kuchni w Polsce, który obsługiwał samą królową Elżbietę II. Założyciel dwóch kultowych warszawskich restauracji, w których eksperymentuje z polską kuchnią. Jest specjalistą w kiszonkach, fermentacji, a przede wszystkim - w grillowaniu. Od zawsze ma słabość do ognia i dobrze wypieczonego mięsa.
Ten wyjątkowy szef kuchni będzie gościem specjalnym 4. odcinka programu „Family Food Fight. Pojedynek na smaki" i pomoże jurorom: Ewie Wachowicz, Piotrowi Gąsowskiemu i Adamowi Borowiczowi, zdecydować, która z drużyn pożegna się z rywalizacją o 100 tysięcy złotych i z tytułem najlepiej gotującej rodziny w Polsce.

Reklama

- Rodziny, które tutaj spotkałem, były tak pozytywne i tak przemiłe, że myślę, że z trudnością przyjdzie mi wyeliminować jedną z nich. Ale niestety takie są zasady - zapowiedział gość specjalny.

Aleksander Baron zaprezentuje uczestnikom, jak prawidłowo grillować potrawy, aby zachowały soczystość i smak! Po krótkim kursie rodziny będą musiały popisać się własnymi daniami z rusztu. Na stole pojawią się wszelkiego rodzaju mięsa, ryby, sosy i sałatki. Która z rodzin rozpali do czerwoności delikatne podniebienia naszych jurorów? Zwycięzcy odcinka zdobędą Super Power, czyli nagrodę - niespodziankę, która pomoże im w kolejnym pojedynku na smaki...

 

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki" w każdą środę o godz. 20:05 na antenie Polsatu.

 

Aleksander Baron w Family Food Fight

 

Odcinki programu "Family Food Fight. Pojedynek na smaki" możesz obejrzeć bezpłatnie w nowym serwisie Polsat Go.

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń