Odwieczne pytanie, co podarować ukochanej osobie na walentynki? Jeśli jeszcze nie macie pomysłu to przygotowaliśmy dla Was aż 69 propozycji na walentynkową kolację oraz zadbaliśmy o wystrój stołu i drobny upominek. O czym przeczytacie?

Na początek dowiecie się w jaki sposób można udekorować stół, tak by było pięknie, romantycznie i gustownie. Dodatkowo podpowiemy Wam jak własnoręcznie wykonać walentynkową kartkę. A co podać na stół? Tego dowiecie się czytając darmową ksiazkę 69 pomysłów na walentynki.

 

 


Masz Kindle, iPad lub inne urządzenie do czytania ebookow? Jeśli tak to koniecznie pobierz wersje naszej darmowej książki w formacie mobi (Kindle) i EPUB (iPad i inne tablety, smartfony czy czytniki)

Czy miłość idealna istnieje tylko w filmach? Jak przetrwać walentynkowy szał będąc singlem? Jak ważny jest seks w związku? Na wasze pytania dotyczące zakochania, związków, samotności oraz seksualności będzie odpowiadał Krystian Twardowski. Początek rozmowy w poniedziałek, 13 lutego od godziny 14.00. Zapraszamy! Przejdź do Czatu.

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Desery Babka cytrynowa

Moja ulubiona babka. Jest wilgotna, pachnie cytryną czyli jest dokładnie taka...

Odsłon: 742512

60 min
1237
Przekąski Zapiekane tortille

Zapiekane tortille to danie rodem z kuchni meksykańskiej. Możesz przygotować...

Odsłon: 3895

30 min
4
Ciasta Ciasto Malinowa Dama

Polecamy! Nasze ulubione ciasto z pysznym kremem i świeżymi malinami. Malinow...

Odsłon: 11409

60 min
17
Desery Muffiny marchewkowe

Proste, aromatyczne muffiny... robię je wtedy, gdy mam wielką ochotę na to, ż...

Odsłon: 44745

60 min
160