Do góry

Konkursy

Podziel się przepisem na danie regionalne i wygraj aparat Canon

Podziel się z nami wyjątkowym przepisem na pyszną potrawę regionalną. Do wygrania profesjonalny aparat cyfrowy marki Canon, dzięki któremu uwiecznisz wszystkie smaczne chwile.

Smakosze na całym świecie uwielbiają włoskie makarony, tajskie curry, hiszpańskie paelle i francuskie desery. A co z Polską? Jak twoim zdaniem smakują Mazury, Wielkopolska, Śląsk lub Kaszuby? Wspólnie z serwisem e-turysta chcemy udowodnić, że nasz kraj jest pełen pięknych zakątków, które z chęcią można zwiedzić i skosztować. Jednak będziemy potrzebować w tym twojej pomocy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dla blogerów „Polska jest do zwiedzenia/zjedzenia". Poszukujemy zaskakujących i ciekawych przepisów na dania regionalne - zarówno te bardzo popularne, jak i te o których mało kto pamięta. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by ulubione, regionalne danie zaprezentować w nowoczesnej odsłonie. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia!

Na zwycięzców konkursu czekają fantastyczne nagrody: aparat cyfrowy Canon, statyw do aparatu oraz książki, które sprawią, że wasze zdjęcia będą jeszcze bardziej apetyczne. Co więcej, wybrane przepisy konkursowe zostaną również opublikowane w e-booku, który po zakończeniu zabawy będzie dostępny w Smakerze oraz w serwisie e-turysta.

Więcej na temat konkursu i jego zasad przeczytasz tutaj. Kliknij!

 

 

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń