Tłusty Czwartek

Podziel się z nami wyjątkowym przepisem na pyszną potrawę regionalną. Do wygrania profesjonalny aparat cyfrowy marki Canon, dzięki któremu uwiecznisz wszystkie smaczne chwile.

Smakosze na całym świecie uwielbiają włoskie makarony, tajskie curry, hiszpańskie paelle i francuskie desery. A co z Polską? Jak twoim zdaniem smakują Mazury, Wielkopolska, Śląsk lub Kaszuby? Wspólnie z serwisem e-turysta chcemy udowodnić, że nasz kraj jest pełen pięknych zakątków, które z chęcią można zwiedzić i skosztować. Jednak będziemy potrzebować w tym twojej pomocy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dla blogerów „Polska jest do zwiedzenia/zjedzenia". Poszukujemy zaskakujących i ciekawych przepisów na dania regionalne - zarówno te bardzo popularne, jak i te o których mało kto pamięta. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by ulubione, regionalne danie zaprezentować w nowoczesnej odsłonie. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia!

Na zwycięzców konkursu czekają fantastyczne nagrody: aparat cyfrowy Canon, statyw do aparatu oraz książki, które sprawią, że wasze zdjęcia będą jeszcze bardziej apetyczne. Co więcej, wybrane przepisy konkursowe zostaną również opublikowane w e-booku, który po zakończeniu zabawy będzie dostępny w Smakerze oraz w serwisie e-turysta.

Więcej na temat konkursu i jego zasad przeczytasz tutaj. Kliknij!

 

 

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Przetwory Karkówka w słoikach

Przygotowując domowe przetwory, warto pamiętać również o tych mięsnych. Domow...

Odsłon: 48281

60 min
92
Ciasta Ciasto drożdżowe bez wyrabiania Ewy Wachowicz

Ciasto drożdżowe bez wyrabiania według przepisu Ewy Wachowicz jest ciastem un...

Odsłon: 192253

60 min
522
30 min
8

Przepis dnia

Sałatki Sałatka balanga

Doskonała sałatka na wszelkiego rodzaju imprezy. Niewiele składników plus sos...

Odsłon: 9158

30 min
15
15 min
2
Desery Mini pączki jabłkowe

Mini pączki jabłkowe to wypiek, który zachwyca swoją puszystością i oryginaln...

Odsłon: 3060

30 min
4