Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 22
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22426
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 216
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 22
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22426
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 216
Składniki
Białka ubijamy na sztywną pianę, dodajemy cukier i po jedynym żółtku. Dodajemy mąkę przesianą z proszkiem do pieczenia. Pieczemy ok 25 min w 180 st.
500 ml mleka zagotowujemy z cukrami. Budyń i mąki mieszamy ze szkl mleka i wlewamy do gotującego się mleka z cukrem, mieszamy, gotujemy do uzyskania gęstego budyniu. Po ostudzenie ucieramy margarynę i dodajemy po łyżce budyniu.
Ubijamy kremówkę ze śmietan fixem.
Na wystudzony biszkopt wykładamy krem budyniowy, układamy herbatniki, kajmak, masę śmietanową i posypujemy startą czekolada. Najlepiej smakuje po kilku godz w lodówce [4-5]. Smacznego:)