Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Niesamowicie proste w wykonaniu, a zarazem smaczne ciasto do dobrej herbatki.
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1895
Polecam.
Odsłon: 233
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1895
Polecam.
Odsłon: 233
Składniki
Wykonanie: Margarynę rozpuścić i ostudzić. Białka ubić na sztywno, dosypując stopniowo cukier. Następnie wsypać mąkę, proszek do pieczenia, dodać żółtka, wodę i wymieszać mikserem. Dodać rozpuszczoną margarynę, jeszcze raz wymieszać. Ciasto wylać do przygotowanej formy, ułożyć równomiernie owoce. Piec w temperaturze 180 stopni przez około 35 minut, po upieczeniu posypać cukrem pudrem.