Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Szybkie do zrobieniai bardzo smaczne ciasteczka.
Szybka przekąska ze świeżą figą,której zalety zdrowotne są nieocenione :)
Odsłon: 9580
Lekko kwaskowy, zimny napój z rabarbaru to doskonały wybór na upalne dni. Świ...
Odsłon: 34
Szybka przekąska ze świeżą figą,której zalety zdrowotne są nieocenione :)
Odsłon: 9580
Lekko kwaskowy, zimny napój z rabarbaru to doskonały wybór na upalne dni. Świ...
Odsłon: 34
Składniki
Mąkę dać na stolnicę,dodać masło,jajka,cukier,pr,do pieczenia,śmietanę. Wszystko posiekać nożem,następnie zagnieść ciasto. Ciasto rozwałkować i wycinać szklanką kółka. Kółka kłaść obok siebie tak by końce zachodziły na siebie. Wcześniej przygotować mak,dodać jajko,olejek migdałowy,rodzynki i cukier waniliowy,wymieszać i zasmażyć . Tak przygotowany i wystudzony mak kłaść paskiem wzdłuż na ciastkowe kółka. Zwinąć w roladkę ,dać na blachę wyłożoną papierem do pieczenia i do nagrzanego piekarnika do 180st.góra-dół .Piec krótko do zezłocenia ciasteczek. Wystudzone posypać cukrem pudrem.
Smacznego życzę!