Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Dziś na moim stole pojawiły się delikatne naleśniki orkiszowe z kremowym sere...
Odsłon: 19
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1988
Polecam.
Odsłon: 483
Dziś na moim stole pojawiły się delikatne naleśniki orkiszowe z kremowym sere...
Odsłon: 19
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1988
Polecam.
Odsłon: 483
Składniki
W rondelku rozpuścić miód,masło, cukier (nie może się zagotować).Do ostudzonej masy dodać mąkę,jajo,sodę rozpuszczoną w mleku,przyprawę do piernika.Wszystko razem zmiksować i odstawić na noc do lodówki.
Masa będzie bardzo kleista,należy ją przełożyć na stolnicę,podsypać mąką,ciasto rozwałkowywać,wycinać kształty.Układać na blachę piec ok.20 min 180st.Po upieczeniu lukrować ,dekorować.