Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Rewelacyjne ciasto na Pizze , bardzo podobne do ciasta w pizza hut
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1621
Uwielbiamy truskawki. Szkoda, że sezon trwa tak krótko. Zapakowane do słoikó...
Odsłon: 199
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1621
Uwielbiamy truskawki. Szkoda, że sezon trwa tak krótko. Zapakowane do słoikó...
Odsłon: 199
Składniki
Zaczyn: pokruszyć drożdże, posypać cukrem i solą, dodać odrobinę mleka ciepłego "nie gorącego" , przykryć miskę ściereczką i odstawić na 30 minut do wyrośnięcia.
Ciasto: Do wyrośniętych drożdży , dodajemy mąkę, jajko , mleko , wszystko wyrabiamy, Jak ciasto będzie jednolite dodać olej, dokładnie wygnieść (na początku wydaje się że to trudne do wyrobienia , ale po chwili pięknie olej z ciastem się połączy), przykrywamy ściereczką i odstawiamy do wyrośnięcia na kolejne 40- 60minut.No i po tym czasie ciasto gotowe, resztę robimy według własnych fantazji