Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Hmm... Coś ostatnio u mnie mięsisto :) Dzisiaj popołudniu się to zmieni, bo planuję upiec tradycyjny sernik z brzoskwiniami i kruszonką.... W tej chwili jednak odbiegając od moich ambitnych planów chciałabym podzielić się z Wami przepisem na pyszną i bardzo szybką w przygotowaniu karkówkę, którą podałam w towarzystwie pomidorów i oliwek. Zachęcam do zrobienia tego dania szczególnie tych, którzy w ciągu dnia mają mało czasu na przygotowanie posiłków. Danie jest niebywale delikatne i aromatyczne.
Sernik zawsze dobry. Polecam.
Odsłon: 972
Polecam wypróbowanie tego przepisu jeszcze przed Świętami. To jest ulubiony...
Odsłon: 821
Proponuję dziś przepis mojej cioci Basi na pyszne ciasto biszkoptowe przełożo...
Odsłon: 12566
Sernik zawsze dobry. Polecam.
Odsłon: 972
Polecam wypróbowanie tego przepisu jeszcze przed Świętami. To jest ulubiony...
Odsłon: 821
Proponuję dziś przepis mojej cioci Basi na pyszne ciasto biszkoptowe przełożo...
Odsłon: 12566
Składniki
Plastry karkówki myjemy, osuszamy ręcznikiem papierowym i z każdej strony oprószamy solą, pieprzem i ostrą papryką. Na dużej patelni rozgrzewamy olej i smażymy na niej mięso po 3 minuty z każdej strony.
Zarumienione mięso podlewamy wodą, dodajemy gałązkę rozmarynu i pod przykryciem dusimy 15 minut. Koncentrat pomidorowy i sos barbecue mieszamy ze sobą i dolewamy do mięsa. 5 minut przed zakończeniem duszenia dodajemy pomidorki koktajlowe i oliwki.
W ten sposób przygotowana karkówka smakuje mi najbardziej z kaszą gryczaną i ogórkiem. Można ją również podać z ugniecionymi ziemniakami i ulubioną surówką. SMACZNEGO :-)
zdj