Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Świetny pomysł na kolację, szczególnie wtedy, gdy doskwiera nam brak kolorów za oknem. Piękne kolory na talerzu zrekompensują szaro-bure krajobrazy i z pewnością poprawią nam humor.
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Przepis dnia
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 12115
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Przepis dnia
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 12115
Składniki
W osolonej wodzie gotujemy ryż. Przekładamy do miski i mieszamy z mięsem mielonym. Cebulę i czosnek kroimy w drobną kosteczkę, podsmażamy na patelni i dodajemy do naszego farszu. Do całości dodajemy jeszcze koncentrat pomidorowy i przyprawiamy do smaku.
Papryki myjemy, odkrawamy górne czapeczki i wyjmujemy ze środka gniazda nasienne. Wypełniamy je przygotowanym farszem.
Układamy w naczyniu żaroodpornym, podlewamy wodą a papryczki polewamy oliwą z oliwek. Pieczemy bez przykrycia w piekarniku rozgrzanym do 200 stopni ok 45 min.
Podajemy na ciepło. Smacznego!