Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Biszkopciki z białek z kremem paryskim to idealne zwieńczenie każdego posiłku. Przepis na nie Ewa Wachowicz zdradziła w 452. odcinku programu "Ewa Gotuje".
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 63
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 145
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2632
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1070
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 63
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 145
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2632
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1070
Składniki
Białka ubić z solą. Utrwalić cukrem – dodawać stopniowo cały czas miksując. Uperfumować cukrem waniliowym. Wsypać mąkę przesianą z proszkiem do pieczenia i kurkumą. Zmiksować na najniższych obrotach. Dolać roztopione i przestudzone masło. Wymieszać szpatułką.
Przełożyć do rękawa cukierniczego i wycisnąć na blachę z papierem do pieczenia. Wstawić na 15 minut do piekarnika rozgrzanego do 170 st. C.
Śmietankę podgrzać, ale nie gotować. Zdjąć z ognia, wrzucić czekoladę, posolić i mieszać aż powstanie gładka masa. Odstawić do wystudzenia.
Biszkopty przełożyć kremem. Część ciasteczek można zostawić bez czekoladowej masy.