Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Przepis bierze udział w konkursie
Jest bardzo pyszne i najważniejsze, że bez pieczenia. Bardzo dobre! Na imprezkę karnwałową w sam raz!
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 161
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 182
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2665
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1096
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 161
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 182
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2665
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1096
Składniki
Ciasto: Rozpuszczamy margarynę, cukry, kakao, roztrzepane jajko i podgrzewamy mieszając aż do zgęstnienia. Wsypujemy herbatniki i orzechy. Ciepłym ciastem wykładamy dno tortownicy o średnicy 22 cm. Masa: Żelatynę rozpuszczamy w gorącej ¼ szklanki wody, studzimy. W rondelku rozpuszczamy margarynę dodajemy mleko, budyń cukier i sok. Gotujemy do rozpuszczenia cukru. Chłodzimy lekko i łączymy z serkami i zimna żelatyną. Wylewamy na ciasto, wkładamy do lodówki. Dekorujemy wiórkami czekoladowymi.