Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Słynny deser z koroną w domowym wydaniu. Jego przygotowanie nie jest trudne i nie wymaga dużego nakładu pracy. Z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Idealny smakołyk na poprawę humoru!
Sernik Izaura – klasyk, który zachwyca od pierwszego kawałka! Delikatna, pusz...
Odsłon: 2116
Szybka, smaczna i chrupiąca sałatka idealna do grilla i dań mięsnych.
Odsłon: 1957
Sernik Izaura – klasyk, który zachwyca od pierwszego kawałka! Delikatna, pusz...
Odsłon: 2116
Szybka, smaczna i chrupiąca sałatka idealna do grilla i dań mięsnych.
Odsłon: 1957
Składniki
Do rondelka wsyp cukier, dodaj kakao i szczyptę soli. Składniki zalej wodą mieszaj i podgrzewaj na wolnym ogniu do momentu uzyskania gładkiej, jednolitej masy. Następnie do gorącej masy dodaj połamaną czekoladę. Składniki mieszaj do rozpuszczenia.
W osobnej misce połącz mleko ze słodką śmietanką i skrobią ziemniaczaną. Składniki wymieszaj i dodaj do masy czekoladowej.
Pudding podgrzewaj na wolnym ogniu i mieszaj do zgęstnienia. Następnie przelej do opłukanych zimną wodą szklanek lub miseczek i odstaw do wystudzenia.
Przestudzony pudding wstaw na 2 godziny do lodówki.
Do wysokiego naczynia wlej słodką śmietankę, dodaj cukier puder. Składniki ubijaj mikserem na najwyższych obrotach do momentu uzyskania puszystej bitej śmietany.
Deser udekoruj koroną z bitej śmietany.