Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Ostatnio bardzo popularne babeczki z czerwoną fasolą z puszki. Wszystkim moim gościom bardzo smakują, a smak fasoli nie jest wyczuwalny.
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2273
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7159
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2273
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7159
Składniki
Wbić do miski 5 żółtek.
Do żółtek dodać dobrze wypłukaną i odsączoną czerwoną fasolę z puszki. Blenderem zmiksować fasolę z żółtkami.
W osobnym naczyniu umieścić białka.
Ubić pianę na sztywno ze szczyptą soli. Następnie wsypać cukier puder i ponownie zmiksować.
Do piany z cukrem pudrem wsypać kakao i krótko zmiksować.
Do masy fasolowo - żółtkowej wsypać proszek do pieczenia oraz sodę oczyszczoną.
Obie masy delikatnie połączyć ze sobą. Wsypać wiśnie suszone i lekko wymieszać.
Do małych foremek silikonowych włożyć papilotki. Każdą napełnić ciastem.
Wierzch obficie posypać posypką - maczkiem o smaku mango.
Wstawić do nagrzanego piekarnika do 180 stopni C i piec przez 20 minut do tzw. "suchego patyczka".
Smacznego !