Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Takie inne połączenie ,a jakże smaczne.Ciasto wyszło pyszne,delikatne i aromatyczne.Polecam serdecznie:)
Domowy pieczony karczek jest aromatyczny, soczysty i bardzo uniwersalny. Dosk...
Odsłon: 189
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 73
Domowy pieczony karczek jest aromatyczny, soczysty i bardzo uniwersalny. Dosk...
Odsłon: 189
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 73
Składniki
Dynię obraną oraz jabłka i gruszki pokroić w kostkę i usmażyć.Dodać cukier ,sok z cytryny,oraz rodzynki. Upiec biszkopt z podanych składników i wystudzić. Ugotować budyń ,do gorącego dać masło i mieszać do jego rozpuszczenia. Krem budyniowy wylać na biszkopt i zostawić do wystudzenia.i stężenia. Do gorącego musu jabłkowo-gruszkowo-dyniowego wsypać galaretki,rozpuścić..
Mus wylać na zastygnięte budynie,dać do lodówki by całkowicie stężały. Najlepiej kroić na drugi dzień.
Smacznego życzę!