Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Powolutku przez podwórze idzie sobie stadko kurze, w ciapki, plamki, malowanki, bo to miały być pisanki...:)
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1600
Uwielbiamy truskawki. Szkoda, że sezon trwa tak krótko. Zapakowane do słoikó...
Odsłon: 195
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1600
Uwielbiamy truskawki. Szkoda, że sezon trwa tak krótko. Zapakowane do słoikó...
Odsłon: 195
Składniki
Masło posiekać z mąką. Dodać cukier, przetarte przez sitko żółtka i wodę. Zagnieść ciasto. Podzielić na dwie części. Z jednej zrobić placek w kształcie elipsy, a z drugiej części brzeg ciasta - przełożyć ciasto do rękawa cukierniczego i powyciskać wzorki. Pieczenie ok 25 min- 180 stopni. Po wystudzeniu, środek wypełnić lukrem ( cukier puder wymieszać z sokiem z cytryny i barwnikiem ) Jak zastygnie, ozdobić wg fantazji używając kolorowych cukrowych pisaków. Wesołych Świąt.