Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Powolutku przez podwórze idzie sobie stadko kurze, w ciapki, plamki, malowanki, bo to miały być pisanki...:)
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 122
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2620
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1061
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 122
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2620
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1061
Składniki
Masło posiekać z mąką. Dodać cukier, przetarte przez sitko żółtka i wodę. Zagnieść ciasto. Podzielić na dwie części. Z jednej zrobić placek w kształcie elipsy, a z drugiej części brzeg ciasta - przełożyć ciasto do rękawa cukierniczego i powyciskać wzorki. Pieczenie ok 25 min- 180 stopni. Po wystudzeniu, środek wypełnić lukrem ( cukier puder wymieszać z sokiem z cytryny i barwnikiem ) Jak zastygnie, ozdobić wg fantazji używając kolorowych cukrowych pisaków. Wesołych Świąt.