Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 955
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 955
Składniki
W rondelku rozpuścić miód,masło, cukier (nie może się zagotować).Do ostudzonej masy dodać mąkę,jajo,sodę rozpuszczoną w mleku,przyprawę do piernika.Wszystko razem zmiksować i odstawić na noc do lodówki.
Masa będzie bardzo kleista,należy ją przełożyć na stolnicę,podsypać mąką,ciasto rozwałkowywać,wycinać kształty.Układać na blachę piec ok.20 min 180st.Po upieczeniu lukrować ,dekorować.