Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Tarta jest lekko kwaskowa,dzięki malinom.Wyszła pyszna,po prostu rozpływa się w ustach:)
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 19
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22327
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 211
Chrupiące grzanki, soczysty kurczak, świeża sałata i prosty domowy sos. Ta we...
Odsłon: 19
Przygotowanie ogórków małosolnych to obowiązkowy punkt w sezonie ogórkowym.
Odsłon: 80
Dzisiaj nadzienie serowe , które uwielbiam w naleśnikach. Polecam
Odsłon: 22327
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 211
Składniki
Biszkopty zblendować ,dodać masło i kakao,dobrze wyrobić. Wyłożyć na blaszkę od tarty i ugniatając wylepić boki i spód. Śmietankę ubić i dodać do serka mascarpone. Wcześniej rozpuścić galaretkę i żelatynę w 1/2 szkl.gorącej wody. Letnią dać do serka,zmiksować,dodać maliny i łyżką delikatnie zamieszać Masa szybko tężeje,dać ją na wyłożony spód. Na wierzch poukładać maliny i posypać startą czekoladą.
Smacznego życzę!