Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
W moim domu jest to klasyczne ciasto w sezonie malinowym. Polecam
Zawsze to miło spędzić czas z przyjaciółmi. Ayran - napój na bazie jogurtu z...
Odsłon: 1314
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1271
Zawsze to miło spędzić czas z przyjaciółmi. Ayran - napój na bazie jogurtu z...
Odsłon: 1314
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1271
Składniki
Z jajek I cukru zrobić puszysta masę.
Dodać do masy jajecznej proszek do pieczenia, obie mako oraz ocet. Piec wszystko razem przez 45 minut.
Jak ciasto cię upielko przekroić je na pół, posypać malinami I zalać oboma kubka I wymieszane gęstej Kwaśniej śmietany do której można dodać trochę cukru. Przykryć drugim gorącym plackiem ciasto i ostudzić. Pozyskać cukrem pudrem lub jak u mnie oblac czekolada. Smacznego.