Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Bardzo smaczny .Polecam
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Przepis dnia
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 12115
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Przepis dnia
Nie jest problemem zrobić taką pyszną wędlinę. Mięso jest aromatyczne, kruch...
Odsłon: 12115
Składniki
Jajka z cukrem ubijać 1 min odstawić na 10 min ,znów ubijać około 5 min .
Do ubitych jajek wsypać małymi porcjami mąkę z proszkiem ... wymieszać wlać do formy .
Włożyć do nagrzanego piekarnika. piec w tem180 stopni około 50 min(do suchego patyczka).
Wystudzić przekroić na 3 części. Każdy krążek biszkoptu nasączyć i posmarować powidłami.
Śmietanę ubić pod koniec dodać cukier.
Smarować śmietaną krążki biszkopta, na śmietanę układać owoce.
Posmarować boki i górę , udekorować owocami wg własnego pomysłu.