Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Potrawa na Wielkanoc.
Dzisiaj zupa marchewkowa w trochę innej wersji. Przygotowana z Nutridrink. Pr...
Odsłon: 99
Zdrowe,pyszne "smarowidełko" do chleba :)
Odsłon: 16010
Dzisiaj zupa marchewkowa w trochę innej wersji. Przygotowana z Nutridrink. Pr...
Odsłon: 99
Zdrowe,pyszne "smarowidełko" do chleba :)
Odsłon: 16010
Składniki
Jajka ugotować na twardo. Ostudzić, obrać, pokroić na połówki, ostrożnie wybrać żółtka. Dwa żótka odłożyć, resztę utrzeć z majonezem. Przyprawić solą i pieprzem. Masę umieścić w szprycy. Napełnić nią połowę jajek. Udekorować kawiorem i kaparami. Rrzeżuchę przełożyć na półmisek na nim ustawić jajka. Ochłodzić. Posiekać cebulę i pieczarki, przesmażyć na maśle. Przyprawić solą i pieprzem. Przestudzić, zmiksować z odłożonymi żółtkami. Dodać łyżeczkę posiekanej natki. Masą napełnić pozostałe połówki białek, ułożyć na posłaniu z rzezuchy obok wcześniej przygotowanych jajek. Udekorować listkami natki i plasterkami oliwek.