Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Robię je co roku,nam smakują są słodko - kwaśne.Dobre do obiadu jak i na przekąskę.
Polecam. Dostępne składniki, prosta robota, smaczne jedzenie.
Odsłon: 1669
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Polecam. Dostępne składniki, prosta robota, smaczne jedzenie.
Odsłon: 1669
Polecam. Domowa wędlina zawsze najlepsza.
Odsłon: 1954
Polecam. Botwinka pachnie wiosną.
Odsłon: 873
Krótko mówiąc jest to pieróg biłgorajski. Pyszny i zdrowy. Polecam.
Odsłon: 14795
Składniki
1 Zalewę zagotować i przestudzić. 2 Ogórki obrać i przekroić na cztery części. 3 Włożyć do słoików i zalać zalewą.(ja pieprz ,ziele i listek wkładam po kilka do słoików) 4 Pasteryzować 5 minut