Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Smaczna i delikatna sałatka do obiadu.Zaspakaja dobrze głód i świetnie smakuje z drobiem.
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1581
Pyszne danie z kurczakiem z kiełbasą chorizo z ryżem. Gotowe w 20 minut.
Odsłon: 48
Delikatny, kremowy sernik na maślanym kruchym spodzie to klasyczny wypiek, kt...
Odsłon: 846
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1581
Pyszne danie z kurczakiem z kiełbasą chorizo z ryżem. Gotowe w 20 minut.
Odsłon: 48
Delikatny, kremowy sernik na maślanym kruchym spodzie to klasyczny wypiek, kt...
Odsłon: 846
Składniki
-sałatę lodowa pokroić w cienkie paseczki -ogórka obrać ze skorki i pokroić w paseczki -pomidora umyci i pokroić w paseczki -cebule obrać pokroić w małe i cienkie paseczki -dodać sól ,pieprz,bazylie i cale opakowanie przyprawy do sałatek dokładnie wymieszać i dodać olej i jeszcze raz wymieszać -pozostawić na ok 10-15 minut w temp. pokojowej Smacznego!!!!!