Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
przepis znaleziony na blogu Gotuję bo lubię
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1862
Polecam.
Odsłon: 153
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 1862
Polecam.
Odsłon: 153
Składniki
Cebulę drobno pokroic w kostkę, dusic na maśle aż się rozpadnie (ja troszkę podlewałam wodą w trakcie duszenia). Następnie zasypac mąką i podsmażyc minutę. Zalac bulionem, gotowac 15 minut. Doprawic do smaku. Już na talerzu posypac po wierzchu serem (u mnie zatonął :) Zupę zaserwowałam z grzankami.