Wielkanoc na słodko

Redakcję serwisu Smaker tworzy zespół doświadczonych dziennikarzy i specjalistów w dziedzinie gotowania, którzy każdego dnia dostarczają wam bieżące informacje z dotyczące kulinariów, zdrowych diet oraz żywieniowych nowinek. Poznaj Annę Hutek-Brzezinkę – dziennikarkę serwisu Smaker.pl

Anna Hutek-Brzezinka

Dziennikarka serwisu Smaker.pl - Anna Hutek-Brzezinka

Do redakcji Smaker.pl dołączyłam w 2022 roku. Tworzę treści związane z kulinariami, zdrowiem i dietetyką. Pochodzę z Mysłowic, jestem absolwentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Moje doświadczenia zawodowe są silnie związane z marketingiem, pracowałam między innymi w agencji marketingowej oraz jako specjalista ds. content marketingu. Zawsze jednak najbardziej ciągnęło mnie do pisania, dlatego obecnie realizuję się na stanowisku redaktora. 

Prywatnie dbam o to, aby każdego dnia spędzać czas aktywnie, siłownia, zajęcia taneczne, bieganie czy spacery z psem to element mojej codziennej rutyny. Niemal zawsze w słuchawkach towarzyszą mi audiobooki, najczęściej wybieram literaturę piękną, kryminały, thrillery, powieści historyczne, nie pogardzę również dobrą fantastyką. Nie wyobrażam sobie życia bez podróży – tych małych i dużych.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz do mnie na adres: smaker@firma.interia.pl

Ostatnio komentowane przepisy

Ciasto Makowa Panienka
Ciasta Ciasto Makowa Panienka

To popularne od lat ciasto świąteczne możemy spotkać w różnych wersjach, na p...

Odsłon: 58169

60 min
107
Babka z rodzynkami
Ciasta Babka z rodzynkami

Drożdżowa babka z rodzynkami to obowiązkowa pozycja w wielkanocnym menu. Nie...

Odsłon: 1037

60 min
5
Karpatka

Przepis dnia

Ciasta Karpatka

...tradycyjna Karpatka lekko udoskonalona kropelką alkoholu...

Odsłon: 93969

>60 min
57