Do góry

Newsy

W 20 przepisów dookoła Włoch!

Zabieramy Was w kulinarną podróż po Półwyspie Apenińskim - krainie, gdzie znajdziemy najlepsze makarony, pomidory oraz wina.

Wspólnie powędrujemy spod ośnieżonych szczytów Alp ku piaszczystym plażom gorącej Sycylii. Po drodze odwiedzimy najważniejsze atrakcje turystyczne i spróbujemy dowiedzieć się jak naprawdę smakują Włochy. Poza przepisami, na końcu naszego e-booka, znajdziecie również praktyczny słowniczek polsko-włoski, który z pewnością ułatwi Wam każdą włoską wycieczkę.

Co oczywiste, kuchnia włoska to nie tylko makarony, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że to właśnie one są jej esencją. Włosi wiedzą o nim wszystko i potrafią wyczarować z niego dania, które zaskakują swoją prostotą i smakiem. Dlatego też nasza kulinarna podróż po Italii będzie się odbywać pod znakiem najlepszego włoskiego makaronu Barilla. Firma ta zajmuje się produkcją włoskich past już od blisko 140 lat, a efektem tak długiej tradycji mogą być tylko najlepsze makarony. Jeśli chcecie stworzyć smaczne i autentyczne włoskie danie, zdajcie się na doświadczenie osób, które o makaronach wiedzą wszystko, bo są one dla nich całym życiem.

ebook Barilla

 

Advertisemente-book W 20 przpisów dookoła Włoch w formacie pdf

AdvertisementW 20 przpisów dookoła Włoch w fromacie epub

AdvertisementW 20 przpisów dookoła Włoch w formacie mobi

 

Kliknij prawym przyciskiem myszy i zaznacz "Zapisz element docelowy jako...", aby zapisać e-booka na dysku.

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń