Najlepsze, sezonowe ciasta

W dniach 12 - 20 maja Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt - Viva! organizuje XII edycję Ogólnopolskiego Tygodnia Wege, czyli największą i najstarszą imprezę promującą wegetarianizm i weganizm w Polsce!

Tydzień Wege

Tegoroczna edycja obejmie wiele wydarzeń na terenie Warszawy oraz kilkunastu innych miast w całej Polsce!

"Tydzień Wege" to ogólnopolska akcja, która ma za zadanie pokazać społeczeństwu, jak ważne jest ich zdrowie, jaką rolę odgrywa dieta w naszym codziennym życiu, jak dzięki temu możemy stać się zdrowsi, ale też lepsi dla zwierząt oraz dla świata. Przekonanie ludzi do dbania o własne zdrowie jest jedną z pokojowych ścieżek rozwoju naszej organizacji. Dlatego do udziału w śniadaniu prasowym zaprosiliśmy influencerów, którzy opowiedzą nam o tym, jak nasza dieta wpływa na ochronę środowiska, nasze zdrowie, modę, urodę oraz świat.

W programie między innymi:
• Międzynarodowe Targi Roślinnego Stylu Życia VeggieWorld (Warszawa,12 - 13 maja)
• Treningi biegowe;
• Debaty i warsztaty;
• Pokazy gotowania
• I wiele innych atrakcji w Waszych miastach
Szczegółowy program Ogólnopolskiego Tygodnia Wege, w którym znajdują się informacje o wydarzeniach w poszczególnych miastach znajduje się na stronie organizatora.

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Jagodzianki z kruszonką.
Desery Jagodzianki z kruszonką.

Sezon jagodowy rozpoczęty to i jagodzianek nie może zabraknąć. Dzisiaj jagodz...

Odsłon: 47

>60 min
0
Parzybroda.
Dania główne Parzybroda.

Parzybroda to danie jednogarnkowe z kapusty białej i różnych dodatków. Jest p...

Odsłon: 179

60 min
1
15 min
1
Piaskowe ciasto z czerwoną porzeczką.
Ciasta Piaskowe ciasto z czerwoną porzeczką.

Ciasto piaskowe mozna przygotować z różnymi owocami, z musem owocowym czy naw...

Odsłon: 703

30 min
2