Do góry

Mamy 10 lat

Druga edycja konkursu z okazji 10 urodzin Smakera

Nowy miesiąc to nowe okazje na zdobycie wyjątkowych nagród w naszym urodzinowym konkursie. W tym miesiącu czeka na was 1000 zł oraz 9 zestawów nagród od Ambition.

1 grudnia rozpoczęła się II edycja Wielkiego Konkursu z okazji 10 urodzin Smakera. Aby wziąć w nim udział wystarczy zgłosić swój przepis w trakcie dodawania go do serwisu.

Pamiętajcie, że każdy miesiąc to nowa szansa na nagrody: w tej edycji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które zgłaszały swoje przepisy w poprzednim miesiącu.

Aby wziąć udział w konkursie, musisz posiadać konto w naszym serwisie. Jego założenie jest bardzo proste i zajmuje dosłownie minutę (o tym, jak to zrobić przeczytasz tutaj). Dzięki posiadaniu konta w Smakerze możesz bez problemu kontaktować się z innymi miłośnikami gotowania, komentować ich przepisy oraz kolekcjonować je w książkach kucharskich. Dodając przepisy staniesz się członkiem wielomilionowej społeczności, a Twoje dzieła będa mogli podziwiać nie tylko użytkownicy Smakera, ale również czytelnicy strony głównej Interia.pl. Będziesz mógł także zarabiać na swoich przepisach za pomocą naszego programu (więcej o zarabianiu w Smakerze przeczytasz tutaj).

Jak wziąć udział w konkursie urodzinowym Smakera?

Konkurs trwa od 30 października 2017 do 31 sierpnia 2018. Jest on podzielony na 10 miesięcznych edycji. Nasze jury, co miesiąc będzie nagradzać najciekawsze i najbardziej interesujące przepisy. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dodać przepis do Smakera oraz zaznaczyć w formularzu odpowiednie okienko, zgłaszające wpis do zabawy.

Co miesiąc nagradzamy 10 osób. Laureat pierwszego miejsca otrzyma 1000zł. Kolejni zwycięzcy zostaną nagrodzeni zestawami nagród od marki Ambition. Każdy miesiąc to nowa szansa na nagrody!

Nagrody w II edycji Konkursu Urodzinowego

Pierwsza edycja Wielkiego Konkursu Urodzinowego trwa od 30 października 2017 do 30 listopada 2017r. Nagrodami w tej edycji są:

1 miejsce: 1000zł

 

Miejsca 2 - 4: Komplet obiadowy Magnolia oraz garnek z pokrywką do odcedzania

Miejsca 5 - 7: Patelnia głęboka z pokrywą oraz garnek z pokrywką do odcedzania Selection

Miejsca 8 - 10: garnek z pokrywką do odcedzania Selection oraz patelnia do naleśników Nature

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

zdjecie uzytkownika

KORAL 06 grudnia 2017 Też bym chętnie przeczytała wyniki pierwszej tury.

1 Kto głosował? | Odpowiedz

zdjecie uzytkownika

Obserwator 04 grudnia 2017 Czekamy na pierwsze rozstrzygnięcia. Ja nie chcę być wyróżniony, bo nie zasługuję. To nie ściema. Odpowiedzi: 2 ▼

1 Kto głosował? | Odpowiedz

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń