Do góry

Konkursy

Przetestuj robot planetarny firmy Philips!

Weź udział w konkursie, przetestuj rewelacyjnego robota wielofunkcyjnego firmy Phillips i zostań jego właścicielem.

Masz swoje ulubione ciasto, które zawsze się udaje, i którego smak zachwyca wszystkich? Podziel się z nami przepisem, odpowiedz na pytanie dlaczego to właśnie Ty powinieneś przetestować robota planetarnego firmy Philips, a być może dostaniesz go na własność.

Aby wziąć udział w konkursie wypełnił poniższy formularz.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Polecane przepisy

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (4)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

zdjecie uzytkownika

olciamm 17 grudnia 2014 Udało mi się otrzymać do testowania robot Philips. Pierwszym testem było ugniecenie ciasta na moskale - wyszło rewelacyjnie, idealnie gładkie ciasto, kolejnymi testami były: tarcie i siekanie warzyw - szybko i prawie dokładnie (za duża odległość tarczy tnącej do obudowy), ubijanie - rewelacja 6 białek ubitych na sztywno w czasie ok 2min na 7 szybkości. Shake równie szybko się zrobił. Łatwy do mycia i złożenia, zajmuje mniej miejsca niż inne roboty planetarne pomimo większej pojemności. Jestem niesamowicie zadowolona i nigdy nie zamienię go na inny robot. Jeszcze jedna fajna funkcja - można robić shake i ubijać pianę z białek jednocześnie ;) (podwójna czynność możliwa tylko w przypadku "lekkich" produktów.

0 Kto głosował? | Odpowiedz

zdjecie uzytkownika

martens95 24 listopada 2014 w jaki sposób można wziąć udział w konkursie? gdzie znajduje się formularz zgłoszeniowy ?

5 Kto głosował? | Odpowiedz

zdjecie uzytkownika

Konto usunięte 19 listopada 2014 Bardzo ciekawy sprzęt, wzięłam udział w konkursie, a jak Wy ? Spróbować trzeba, a może ????

0 Kto głosował? | Odpowiedz

Ostatnio komentowane przepisy

Rozwiń Zwiń