Sezon na szparagi

Razem w kuchni to kolejna autorska książka Zosi Cudny, założycielki popularnego bloga kulinarnego Makecookingeasier.pl. Tysiące osób zagląda codziennie na jej stronę, by znaleźć tam inspirację i poznać nowe, ciekawe dania.

Razem w kuchni. Przepisy do przygotowania z dziećmi

Tym razem popularna i lubiana przez internautów blogerka, ale także szczęśliwa mama małej Hani, kieruje swoją książkę do wszystkich rodziców, którzy nie tylko chcą, by ich dzieci jadły zdrowe posiłki, ale także pragną czerpać radość ze wspólnego ich przygotowywania. W tej przepięknie ilustrowanej książce czytelnicy znajdą mnóstwo prostych, a mimo to niebanalnych przepisów, które wzbogacą rodzinny jadłospis, a jednocześnie pozwolą na co dzień doświadczać bliskości i ciepła, jakie daje wspólne gotowanie i chwile spędzone przy stole w gronie najbliższych.

Autorka w ciągu zaledwie pięciu lat zdobyła kilkadziesiąt tysięcy fanów w Polsce i za granicą. Od wielu lat współtworzy dział kulinarny na popularnym blogu Makelifeeasier.pl oraz realizuje sesje zdjęciowe swoich potraw dla popularnych czasopism. Mieszka z mężem i czteroletnią córeczką w Gdyni-Orłowie i na co dzień z ogromną przyjemnością publikuje autorskie przepisy na swoim blogu.

Książka już niedługo do wygrania w naszym konkursie.

 

Źródło: Informacja prasowa/ Wydawnictwo Rebis

Komentarze

Ostatnio komentowane przepisy

Puszyste placuszki jogurtowe z patelni
Śniadania Puszyste placuszki jogurtowe z patelni

Te placuszki są miękkie, puszyste i bardzo łatwe do przygotowania. Idealnie s...

Odsłon: 172

15 min
2
Kotlet schabowy
Dania główne Kotlet schabowy

Najzwyklejszy na świecie kotlet schabowy. Mój przepis różni się tym, że przem...

Odsłon: 345

30 min
8
30 min
18
Pianki truskawkowe
Desery Pianki truskawkowe

Domowe pianki truskawkowe to wyjątkowy, prosty i pyszny deser. Zachwycają sub...

Odsłon: 209

30 min
1
Kopytka czyli poznańskie szagówki
Dania główne Kopytka czyli poznańskie szagówki

Kopytka w Wielkopolsce zwane szagówkami, bo kroi się je „na szagę”, czyli po...

Odsłon: 3628

30 min
8