Do góry

Newsy

Najwidziwniejsze alkohole świata

Jeśli myślałeś, że wino lub piwo mogą mieć zgubny wpływ na twoje zdrowie, najpewniej nie słyszałeś jeszcze o tych alkoholach. Oto lista trunków, których nigdy nie chciałbyś znaleźć w swoim kieliszku.

W różnych zakątkach świata produkuje się zaskakujące trunki, których wypicie może oznaczać tylko dwie rzeczy: niczym niepochamowaną odwagę lub szaleństwo. Alkohole te są niezwykle niebezpieczne, a jednocześnie bardzo obrzydliwe. Chociaż znadują one swoich amatorów, możemy założyć się, że większość osób przy zdrowych zmysłach odmówiłaby ich wypicia. Przekonajcie się dlaczego, przeglądając nasz ranking najdziwniejszych i najbardziej niebezpiecznych alkoholi na świecie.

1. Wino wężowe

Jeśli podróżowaliście kiedyś po Chinach lub Wietnamie, istnieje szansa, że natknęliście się na ten mrożący krew w żyłach alkohol. Wino wężowe przygotowuje się poprzez umieszczenie gada w butelce i zalanie go winem ryżowym. Po pewnym czasie jad przesiąka do alkoholu, chociaż za sprawą etanolu przestaje być zabójczy. Niemniej, wypicie takiego drinka z pewnością gwarantuje spory zastrzyk adrenaliny. Co więcej, Azjaci wierzą, iż takie wino ma właściwości uzdrawiające i wzmacniające.

Następna strona >>

1 2 3 4 5 6 7

Polecane artykuły

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Najlepiej oceniane artykuły

Rozwiń Zwiń