Podwieczorek w tradycji to lekki posiłek, na który jadało się zazwyczaj drobne przekąski, jak naleśniki, placuszki czy racuchy, bądź owoce. Podawało się też ciepłe napoje, różne herbatki, soki owocowe.
REKLAMA
W soboty i niedziele stanowił nienaruszalny punkt dnia, będący okazją do spokojnego porozmawiania przy herbatce, chwili relaksu czy spotkań sąsiedzko-towarzyskich. Dzisiaj być może jest to sposób na to, by zwolnić tempo i pocieszyć się chwilę, czyjąś obecnością.
Weź udział w konkursie i wygraj książkę!
Weź udział w konkursie i wygraj książkę!
Komentarze
Ostatnio komentowane przepisy
Napoje
Ayran - napój na upały
Zawsze to miło spędzić czas z przyjaciółmi. Ayran - napój na bazie jogurtu z...
Odsłon: 1403
11
Dania główne
Letnia kapusta z kabanosami
Polecam.
- Impreza
- Grill
- Polska
- Warzywa
- Kapusta
- Nabiał
- Mięso
- Kurczak
- Wieprzowina
- Przyprawy
- Kolendra
- Dla zdrowia
Odsłon: 103
3
Ciasta
Sernik potrójnie pistacjowy
To elegancki, kremowy sernik o wyraźnym pistacjowym smaku, przełamanym słody...
Odsłon: 16
0
REKLAMA