Do góry

Newsy

Nietypowe zastosowania keczupu

Kupny lub przygotowany domowym sposobem keczup z pewnością znajdzie się niemal w każdej kuchni. Wiele osób nie wyobraża sobie bez niego wielu posiłków, jednak czy wiedzieliście, że ma on także inne, niekulinarne, zastosowania?

Fot. 123RF/Picsel

Nie wszyscy wiedzą o tym, że produkty, których używamy na co dzień, mają również inne, nieco mniej oczywiste zastosowania. Tak jest również w przypadku dobrze wszystkim znanego keczupu. Oto kilka z jego nietypowych zastosowań. Pamiętajcie, że najlepszym rozwiązaniem zawsze będzie wykorzystanie keczupu, który przygotowaliśmy samodzielnie. Jeśli nie wiecie jak go zrobić, sprawdzone przepisy znajdziecie tutaj.


1. Usunie brzydki zapach z ubrań

Gdy twoje ubrania przesiąkną nieprzyjemnym zapachem, którego bardzo trudno się pozbyć, keczup przyjdzie ci z pomocą. Wystarczy, że posmarujemy je niewielką ilością keczupu, a uciążliwe aromaty znikną błyskawicznie. Następnie, należy uprać ubrania, tak jak zwykle. Pamiętajmy jednak, że metody tej nie możemy zastosować w przypadku jasnych i delikatnych tkanin, gdyż grozi to ich trwałym zabrudzeniem.

Polub nas na Facebooku!

Następna strona >>

1 2 3 4 5

Polecane artykuły

Zobacz więcej

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj komentarz

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe
Bądź pierwszy. Napisz coś miłego!

Najlepiej oceniane artykuły

Rozwiń Zwiń