Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Ciasto wyszło lekkie i puszyste,pachnące pomarańczą:)
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 45
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 137
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2628
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1067
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 45
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 137
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2628
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1067
Składniki
Namoczoną wcześniej skórkę z pomarańczy obgotować kilka razy odlewając i zmieniając wodę. Na koniec odlać wodę i dać 3/4 szkl. cukru , smażyć do odparowania. Zimną skórkę pokroić na małe kawałki.
Margarynę utrzeć z 1 szkl.cukru i cukrem waniliowym,,dodać całe jajka i dalej ucierać. Dodać 3 szkl.mąki ,pr.do pieczenia sok wyciśnięty z pomarańczy oraz startą skórkę ,śmietanę i utrzeć na pulchną masę. Na koniec wrzucić pokrojoną usmażoną skórkę,rodzynki i połamaną czekoladę. Wszystko delikatnie zmiksować ,dać na blaszkę wyłożoną papierem do pieczenia i włożyć do nagrzanego piekarnika do 180st. Piec do suchego patyczka.
Po upieczeniu i wystudzeniu posypać cukrem pudrem.
Smacznego życzę!