Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Zrobiłam ciasto na długi weekend, uwielbiam piecz ciasto jak zawsze mam na coś słodkiego.
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2294
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2294
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Składniki
Oddzielić białka od żółtek. Z białek ubić pianę z cukrem, dodawać po jednym żółtku, na koniec wymieszaną mąkę z proszkiem do pieczenia. Wymieszać na gładką masę. Piec 20 minut w temperaturze 180°C. Budynie śmietankowe wymieszać 1 szkl. wody a 2 szkl. ugotować w garnku z cukrem. Jak się zagotuje to wlać do garnka budynie i wymieszać. Po zagotowaniu wyspać do budyniu galertki. Ostudzić i utrzeć z margaryną. Do utartej masy wrzucić pokrojone ananasy. Sokiem z ananasów nasączyć biszkopt. Na biszkopt wyłożyć krem, a całość posypać wiórkami kokosowymi. Smacznego :)