Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Porzeczkowy musik w takim słodkim cieście to dopełnienie smaku!
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 151
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 176
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2659
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1092
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 151
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 176
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2659
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1092
Składniki
Biszkopt: Białka ubijamy z cukrem na sztywną pianę. Wsypujemy pozostałe składniki i mieszamy. Pieczemy do 15 minut w 180 stopniach na blaszce o wymiarze 25/36. Krem budyniowy: Na mleku gotujemy budyń. Studzimy i łączymy z utartym masłem. Dodajemy cukier puder do smaku wraz z alkoholem.
Warstwa porzeczkowa: Dżem zagotowujemy i rozpuszczamy w nim galaretki, gdy zaczną tężeć dajemy na delicje Przełożenie ciasta: Biszkopt- krem- delicje- warstwa porzeczkowa- herbatniki- kajmak- herbatniki dekorujemy smarując kremem i posypujemy posypką kolorową cukrową