Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
CIASTO BEZ TŁUSZCZU I CUKRU.
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2295
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2295
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Składniki
RABARBAR, MĄKĘ, PŁATKI KUKURYDZIANE, RODZYNKI, SŁONECZNIK, SODĘ OCZYSZCZONĄ DOBRZE WYMIESZAĆ. ROZTRZEPAĆ JAJKA, DODAĆ DO WCZEŚNIEJ WYMIESZANYCH SKŁADNIKÓW I PONOWNIE WYMIESZAĆ. KEKSÓWKĘ WYŁOŻYĆ PAPIEREM DO PIECZENIA, PRZEŁOŻYĆ MASĘ. PIEC W PIEKARNIKU W TEMPERATURZE 180 C PRZEZ OKOŁO 1 GODZ.
CIEPŁE WYJĄC Z PIEKARNIKA. KROIĆ JAK BĘDZIE CHŁODNE.