Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Polecam kruche ciasteczka w trzech odslonach!Dobrych na kazda okazje!
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2297
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7179
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2297
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7179
Składniki
Wszystkie skladniki razem zagniatamy na kruche ciasto. Ciasto dzielimy na 3 czesci.Do jednej dajemy platki owciane,wyrabiamy i formujemy kuleczki i ukladamy na blasze wylozonej papierem do pieczenia lub mata sylikonowa.Do drugiej czesci dajemy wiórki kokosowe a do trzecie zurawine. Wyszlo mi ok.40 sztuk
Pieczemy w nagrzanym piekarniku góra/dól 175 stopni przez 25 min. Po wystudzeniu mozemy polac polewa czekoladowa! SMACZNEGO!