Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Bób jest u nas bardzo lubiany, więc kiedy nadchodzi pora korzystamy z niego, ile się da. Najczęściej jada się go na ciepło, choć sałatki na zimno z jego dodatkiem też robię. Zdecydowanie jednak wolimy bób jadany zaraz po ugotowaniu. Wiem, że są tacy, którzy bób jadają tylko po obraniu z łupki, ale dla mnie całość jest najsmaczniejsza, a w łupince jest najwięcej tego, co zdrowe dla naszego organizmu. To oczywiście też kwestia tego, jak nauczono nas jadać bób w dzieciństwie.
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 178
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 187
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2666
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1100
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 178
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 187
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2666
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1100
Składniki
Młode ziemniaki obieramy i gotujemy w całości w osolonej wodzie
Fasolkę pozbawiamy końcówek, kroimy na 2 lub 3 części i gotujemy w lekko osolonej wodzie
Bób myjemy, wodę solimy i gotujemy go do miękkości
W międzyczasie boczek pokrojony w drobną kostkę podsmażamy, aż wytopi się tłuszcz. Dodajemy drobno posiekana cebulkę i smażymy, aż zmięknie
Na osobnej patelni podsmażamy pokrojoną w plasterki kiełbasę
Warzywa odcedzamy, łączymy ze sobą i dodajemy boczek i kiełbasę. Mieszamy
Podajemy na ciepło. Na talerzu posypujemy koperkiem