Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Uwielbiam makaron z brokułem.To danie dla ludzi zapracowanych,bardzo szybko się go robi.Pyszne i syte danie dla całej rodziny.
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 68
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 148
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2635
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1072
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 68
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 148
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2635
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1072
Składniki
Brokuła dokładnie myjemy,dzielimy na różyczki i gotujemy na pół-twardo.Mięsko z kurczaka kroimy w niedużą kostkę,oprószamy solą i pieprzem odstawiamy na 10 min Na patelnię wlewamy olej,podgrzewamy i smażymy mięso ok.15 min. aby zmieniło kolor.Po tym czasie zalewamy śmietanką i gotujemy na małym ogniu aż sosik zgęstnieje. Doprawiamy według siebie solą i pieprzem,można wsypać jeszcze czosnek suszony. Makaron gotujemy trochę krócej niż jest napisane na opakowaniu i dobrze osączamy po ugotowaniu.Następnie przekładamy do sosu,mieszamy,dokładamy również ugotowany brokuł i mieszamy.Całość jeszcze dusimy ok.10 min.na małym ogniu. Po upływie tego czasu nasze danie jest gotowe,wykładamy na talerz i wcinamy.Ja dodatkowo dodałam jeszcze ogórka kiszonego. SMACZNEGO!!!