Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Naleśniki zna chyba każdy i jestem pewna, że większość z nas je uwielbia i oczywiście ma swój ulubiony sposób ich podania. Możliwości jest wiele. Można modyfikować zarówno farsz jak i ciasto naleśnikowe. U nas dzisiaj powstały kawowe naleśniki z pysznym nadzieniem kokosowym. Polecam Wam gorąco, bo smakują fantastycznie. Jedno z lepszych połączeń smakowych, jeśli chodzi o naleśniki na słodko.
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 178
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 189
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2667
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1100
Sezonowy przysmak.
Odsłon: 178
W zasadzie ten deser powstał bardzo przypadkowo. Obiecałem sobie, że na promo...
Odsłon: 189
Polecam ten krupnik. Pyszna, zdrowa zupa.
Odsłon: 2667
Zupa pięknie pachnie, dobrze smakuje.
Odsłon: 1100
Składniki
Produkty na ciasto wymieszać ze sobą, użyć do tego trzepaczki rózgowej lub miksera. Ciasto powinno mieć konsystencję gęstej śmietany. Na patelni rozgrzać łyżkę oleju, nalać porcję ciasta. Naleśniki smażyć z obu stron. Przed nalaniem każdej kolejnej porcji ciasta, wlać na patelnię odrobinę oleju. Nadzienie: Serek wymieszać z wiórkami kokosowymi i cukrem pudrem. Na końcu dodać łyżkę syropu kokosowego. Na każdego naleśnika nakładać łyżkę nadzienia. Naleśniki składać w chusteczkę, udekorować świeżą miętą.
Smacznego.