Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Polecam tak zrobione pałki z kurczaka,wyszły bardzo smaczne:)
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2295
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Każdego roku robię konserwy wakacyjne. Takie domowe są najlepsze. Wypływają...
Odsłon: 2295
Polecam. To jest dobre.
Odsłon: 7176
Składniki
Umyte pałki obtoczyć w mące i usmażyć z każdej strony.Wyjąć na talerz,a na tym tłuszczu usmażyć seler starty na grubych oczkach. Do usmażonego selera dać pałki ,dodać sok z cytryny,utartą skórkę,miód,żurawinę,podlać 1/2 szkl.wody i dusić pod przykryciem około 30min. Doprawić do smaku solą i pieprzem. Smacznego życzę!