Kochasz gotować?
Zarabiaj ze Smakerem na dodawaniu przepisów!
Troche inna wersja smazonego karpia, która smakuje nie tylko na wigilijnym stole. Karp smazony na masle z ziolami, podany na salacie z marynowana dynia i polany sosem tatarskim.
Ryba w sosie koperkowym to delikatne, lekkie danie z wyraźną nutą koperku. Pr...
Odsłon: 483
Paszteciki z mięsem z rosołu to najlepszy dodatek do czerwonego barszczu. To...
Odsłon: 29317
Mięsko rozpływa się w ustach. Bardzo łatwo przygotować.
Odsłon: 1864
Ryba w sosie koperkowym to delikatne, lekkie danie z wyraźną nutą koperku. Pr...
Odsłon: 483
Paszteciki z mięsem z rosołu to najlepszy dodatek do czerwonego barszczu. To...
Odsłon: 29317
Mięsko rozpływa się w ustach. Bardzo łatwo przygotować.
Odsłon: 1864
Składniki
Dokladnie umyc i osuszyc salate. Jablko pokroic w drobna kostke. Przygotowac dressing: wymieszac swiezo starty chrzan, olej rzepakowy, sok z czarnej porzeczki, kostki jablkowe i odrobine soku z marynowanej dyni, doprawic sola i pieprzem. Ulozyc sałate i marynowana dynie na talerzu i polac dressingiem.
Najpierw podsmazyc zewnetrzna strone filetów na oleju, nastepnie dodac kawalek masla, rozmaryn, tymianek i zabek czosnku. Obrócic filety i smazyc, az beda chrupiace.
Ugotowac jajko na miekko (żółtko musi być jeszcze płynne) i umieścic w wysokim pojemniku. Zblendowac a następnie powoli dodać olej rzepakowy i blendowac az uzyskamy kremowa konsystencje podobna do majonezu. Dodac musztarde, sos Worcester, sok z cytryny, olej chili, sól, pieprz i jeszcze chwile blendowac. Na koniec wymieszac z drobno posiekanym szczypiorkiem.
Ulozyc czesc sałaty z dynia na talerzu, nalozyc na nia filety z karpia i polac schlodzonym sosem tatarskim.